Sztárok leszünk!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sztárok leszünk!

Nem a kudarcba fulladt álmaink törnek meg minket, hanem azok, amelyeket nem merünk megálmodni.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
♫ Hot links

Hot links
to help you.

♫ Állj meg egy percre, és katt!
Dobj te is egy katt-ot a pohárba, hogy megteljen vele! ♥
(Bocsi, de a kávét máshol keresd. Ez jótékonyság)
♫ Időjárásjelentés

Weather
it's cold outside.
Szerencsére meleg iskola kezdéshez nézhetünk elé. Még ne pakold el a fodros szoknyáidat, hiszen hétvégén akár a 25°-ra is felmelegedhet a levegő. A napokban sűrű záporesőkre számíthatunk, melyeket felváltja a hidegfront. De ne csüggedjenek, hamar áthalad az államon.
♫ GleeChat

Let's Chat
gossip time here.
♫ STAFF

The Staff
we help you.


rachel

♫ Wanted

Wanted
have you seen them?
Sugar Motta

Finn Hudson

Jake Puckerman

Ryder Lynn

Santana Lopez

Noah Puckerman

Brittany Pierce

Legutóbbi témák
» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Sebastian Smythe EmptySzer. Szept. 25, 2013 8:28 pm by Marley Rose

» kurt hummel → porcelain
Sebastian Smythe EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 7:00 am by Kurt Hummel

» Bitches Love Cake
Sebastian Smythe EmptyCsüt. Ápr. 18, 2013 6:09 am by Blaine Anderson

»  Faház
Sebastian Smythe EmptyVas. Ápr. 07, 2013 3:22 am by Kurt Hummel

» Akiktől búcsút vettünk
Sebastian Smythe EmptyVas. Ápr. 07, 2013 3:10 am by Rachel B. Berry

» Szent Johanna Gimi
Sebastian Smythe EmptyHétf. Márc. 25, 2013 3:56 am by Vendég

» Paris - the city of love
Sebastian Smythe EmptyPént. Márc. 08, 2013 7:53 am by Vendég

» Vampire Diaries
Sebastian Smythe EmptyKedd Feb. 26, 2013 12:41 am by Vendég

» Anything Could Happen
Sebastian Smythe EmptySzomb. Feb. 09, 2013 4:58 am by Vendég

♫ Testvéroldalak

Elites
who are worthy of attention.
















Twilight after dark

What You Want?







Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szomb. Ápr. 20, 2024 11:14 pm-kor volt itt.
Top posters
Marley Rose
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Rachel B. Berry
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Admin
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Sidney H. Lawrence
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Francesca C. Miller
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Allison R. Cooper
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Kurt Hummel
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Nathaniel Collins
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Song Min Hee
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
Oliver Wyer
Sebastian Smythe Vote_lcapSebastian Smythe Voting_barSebastian Smythe Vote_rcap 
♫ Credit
Az oldalon szereplő képe, gifek mind az oldal tulajdonát képezik! Ne lopj! Rachel B. Berry-nek és Marley Rose-nak köszönhetitek az oldal létrejöttét. Ők hozták létre Nektek az oldalt.
Sebastian Smythe 3589q50_www.kepfeltoltes.hu_
Az oldal ajánlott böngészője a Google Chrome.

Megosztás
 

 Sebastian Smythe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rachel B. Berry
you as a member of...

Rachel B. Berry
you as a member of...

♫ lakhely : × new york
♫ hozzászólások : 104

Sebastian Smythe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Smythe   Sebastian Smythe EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:13 am



üdv itt ^^

De tudod mit, ez nem fair. Nagyon nem. Olyan jól forgatod a szavakat, nem beszélve a tág szókincsedről, és a szép fogalmazásodról. Nem Sebastian, ez így nem fair. Nem lehetsz máris ennyire lenyűgöző. Nem engedem! See me? Very Happy
Na de viccet félretéve, tényleg nagyon tetszett, mert nagyon karakterhű volt az egész, és szokásomtól eltérően most tényleg minden betűt elolvastam. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kavarod fel az állóvizet - mert miért ne tennéd? - de azért remélem letettél arról, hogy meghódítsd magadnak Blainet... Pont most, mikor olyan könnyű lenne.
Következő; avi, név, szín, egyéb foglalása majd elfoglalni a helyed a többi pacsirta között. Befogadva! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous


Sebastian Smythe Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Smythe   Sebastian Smythe EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:31 am

[Only admins are allowed to see this image]
SMYTHE; Sebastian Timothée

18 • október, 22, 1994 • warblers • Criminal Chipmunk



moment in my life

A kemény fedelű barna könyvek több száz oldalnyi megsárgult lapot rejtve magasodtak fölém a tömött mahagóni polcokon. Első ránézésre milliónyinak tűnt az a rengeteg kötet, lehetetlen feladatnak bizonyult kiválasztani a megfelelőt ennyi lehetőség közül a poros állványok hosszan kanyargó útvesztőjéből. Találomra megragadtam a hozzám legközelebb eső gerincét és kihúztam a társai szorításából. Halk súrlódás töltötte meg a könyvtárra nehezedő csendet, majd aprócska porfelhő röppent a levegőbe, ahogy felcsaptam a fedelet, úgy látszott nem túl gyakran forgatják ezeket a könyveket a diákok.
Hónom alá kapva a legközelebbi asztalhoz lépkedtem, helyet foglaltam az egyik széken, majd a lexikont magam elé téve percekig csak meredten figyeltem, próbáltam kitalálni, miért is van nekem szükségem erre. El akartam terelni a gondolataim, de talán mégsem ez bizonyult a legjobb megoldásnak.
Igazából reméltem, hogy a reggeli edzés kellőképp lefáraszt majd, de a futás okozta adrenalin, és az azt követő forró zuhany az ellenkező reakciót váltotta ki belőlem, mint amire számítottam. Hirtelen nem tudtam mit kezdeni a felesleges energiámmal, kénytelen voltam legalább megpróbálni lekötni a figyelmem. Most már biztos, hogy a lexikonok a lehető legrosszabb választásnak bizonyultak.
Választékos, sokszor érthetetlenül bonyolult körmondatok tekeregtek a papíron, ismeretlen szavakkal tűzdelve próbálták átadni a tudást annak a néhány embernek, aki egyáltalán vette a fáradtságot, hogy utána nézzen bizonyos témáknak.
Értetlenül meredtem magam elé, a papírra vetett betűk szépen lassan összefolytak a szemem előtt, körvonalaikat elvesztve egyetlen kusza szöveghalmazzá olvadtak össze. A legapróbb dolgok is elvonták a figyelmem, mint a falón lógó antik óra hosszú mutatójának ütemes kattanása, vagy a szomszéd asztaltól érkező elfojtott sutyorgás egy függvénytáblázat fölött. Leginkább mégis a lépések tompa puffanására foglalkoztatott, melynek nagy részét ugyan elnyelték a vaskos, vörös szőnyeg mintái, mégis tisztán hallatszott, hogy egyre közeledik, majd két láb pontosan előttem állapodott meg.
Kínos lassúsággal emeltem fel a fejem az elém fektetett lexikon sűrű soraiból, fokozva a helyzet drámaiságát, s mint akit borzasztóan érdekel az olvasmánya sürgető pillantást lövellve az előttem szobrozó Nick felé vártam valamiféle magyarázatot.
Cseppet sem meglepő, csupán jókedvű vigyorgást kaptam.
Első osztályú előadás volt, de a fiú jobban ismert annál, minthogy elhiggye, egy ilyen több ezer oldalas olvasmány le tudná foglalni a figyelmem.
- Nem jössz? – kérdezte minden köszönést és egyéb formalitást mellőzve.
- Dolgom van – feleltem egyszerűen, majd lapoztam egyet és érdeklődést színlelve futtattam végig a szemeim az új oldalon, noha nem tudtam volna megmondani, hogy épp miről is olvasok.
- Ornitológia? Komolyan Seb, madarak? Mi a fenének olvasol ilyeneket?
- Miért ne tenném?
- Ne csináld már, nemsokára itt lesz Bla-
- Tudom Nick – szakítottam félbe, mielőtt kiejtette volna a nevet a száján – De nekem ezt most muszáj befejeznem. Mondd meg a séróbárónak, hogy rettentően sajnálom, hogy ki kell hagynom a találkozást, add át üdvözletem, és az isten szerelmére Nick tűnj már el.
- De… - kezdte volna, de egyetlen kézmozdulattal csöndre intettem. Mindketten tudtuk, hogy meddő vitába fogunk bonyolódni, ha hagyom, hogy jártassa az indokolatlanul nagy száját.
- Nem, Nick. Nem. Én olvasni fogok, és miután befejeztem ezt a mondatot, egyszerűen ignorálom a jelenléted, hátha ez arra ösztönöz, hogy elsétálj, ha már eddig nem voltál hajlandó, bár kértelek rá. Találkozunk holnap reggel, szia.
Ígéretemhez hűen visszatértem a különféle szárnyasok borzalmasan unalmas leírásaihoz, és úgy látszott, Nick megelégelte a győzködést, mert hamarosan hátat fordított, és szó nélkül távozott.
Ismét egyedül maradtam a hülye madarakkal. Miért pont madarak? Miért sikerült pont az a könyvet elkapnom, ami a legkevésbé érdekes? Fogadni mertem volna, hogy valamelyik kötet színház és drámatörténetet rejt magában, zenészeket és híres színdarabokat, vagy bármit, ami legalább egy kicsit is megmozgatja egy egészséges ember érdeklődését, én persze egy madaras könyvet emeltem el a többi közül.
Dühösen csaptam vissza a helyére a kemény fedelet, és taszítottam egyet a könyvön, ami egészen a kopott mahagóni asztal másik végégig csúszott, egy apró billenés elég lett volna, hogy a földre zuhanjon. Hátralöktem a székem, és dühös léptekkel hátrálni kezdtem, kifelé a hatalmas terem fogságából, a lehető legtávolabb akartam kerülni az egész épülettől, mielőtt…
A folyosón elhaladva meghallottam Trent röfögésbe fulladó kacaját, ami olyan remekül illett a húsos arcához, hogy akárhányszor hallottam, nem tudtam megállni megjegyzés nélkül, és mint mindig, most is, gonosz mosoly csúszott az arcomra.
Tudtam, hogy a dalospacsirták jókedvét rég nem látott kapitányuk jelenléte okozza, és a gondolat, hogy a málnaillatú szépfiú ragadós mosolyát nézzen a többiekkel együtt, nos sokkal jobban vonzott, mintsem beismertem volna. A hasztalan csacsogás egész gyorsan abbamaradt, helyét – ahogy az lenni szokott – egy dal váltotta fel, a sok különböző hangszín egyvelegébe belekeveredett az a bizonyos is, az a kellemesen mély és búgó tónus, ami mindenkit levett a lábáról.
Megráztam a fejem, hogy sikerüljön magamhoz térni, majd elszakadva a tökéletesen helyükre zselézett barna tincsek és a karamellszínű szemek emlékétől, tovább sétáltam a folyosón, figyelmen kívül hagyva az egész épületet betöltő dallamos hangot, amit mindenki annyira hiányolt ebben a nyomorult iskolában. Velem együtt.



about me

Tudtad hogy...?
→ Ohio előtt Párizsban laktam?
→ allergiás vagyok a mogyoróra?
→ tagja vagyok a Dalton Akadémia Lacrosse csapatának?
→ Courvoisier-el iszom a kávém?
→ hétvégente hamis személyivel lógok be a Scandals nevű bárba?
Példakép: Augusten Burroughs
Életcél: Egy igazi, színházi musical főszerepe igencsak boldoggá tenne.

Szarkasztikus → Én? Szarkasztikus? Soha.

Nagyszájú → Vannak tulajdonságok, amiktől az ember ha akar sem tud megszabadulni, nem kérheted meg a tigrist, hogy holnaptól legyen pöttyös. Kedvesnek lenni amúgy is elég nagy szívás.

Törődő → Nehéz elhinni, hogy gondolok másokra is, igaz? Olykor nekem is nehezemre esik.

Egoista → Én önbizalomnak hívom, mások önteltségnek, minden esetre van belőle bőven.

Szemtelen → „Engem nem zavar, ha téged sem.”

Egyenruha → Kifogástalan megjelenésem alapdarabja a mindig élére vasalt, hibátlan Dalton Akadémiai egyenruhám.

Haj → Úgy tűnhet, hogy reggelente végigfuttatom az ujjaim a kusza szálak között és kész, de ne higgy a látszatnak, hosszú percek kemény munkáját fektetem bele minden nap.

Mozgás → Egy-két kerestzlépés a lépcsőfordulóban, néhány apró fordulat a folyosó végén, vagy egy tökéletesen összerakott színpadi előadás, el kell ismerni, ez az, amihez nagyon értek.

Hang → Kellemesen magas, dallamosan csengő, tiszta és éles. Nem lehet figyelmen kívül hagyni, főleg ha a francia akcentus is belekeveredik olykor.

Mosoly → Kedves, barátságos vagy bűnbánó mosoly, cinkos vigyor, gonosz somolygás, valamelyik mindig az arcomon van.





Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Smythe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sztárok leszünk! :: Szerepjáték A-tól Z-ig :: Lementett karakterlapok-